Louis Vuitton El Çantası , Cüzdan ve Spor Ayakkabı üçlüsünden oluşan ürün setimiz birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup, kaliteli el işçiliği ile harmanlanmış ve ithal aksesuarlar kullanılmıştır. Çanta, cüzdan , spor ayakkabı sınıfının en iyi ürünleri arasındadır.

Ayrıca ürünlerimiz kutulu, toz torbalı , vejital deri , sertifikalı ve seri numaraları bulunmaktadır. Almış olduğunuz ürünlerimiz de ise 2 yıl garanti süresi mevcuttur.

Çanta Ölçüsü:
Genişlik 40cm
Uzunluk 32cm
Not: Çanta orjinalinde ki gibi yanları kıvırmadır. Uzun askısı son seride güncellenmiş olup hakiki deridir.

Louis Vuitton Ürünleri, Louis Vuitton Çanta, Louis Vuitton Cüzdan, Louis Vuitton Ayakkabı , Louis Vuitton Kemer ve Louis Vuitton Eşarp gibi tüm arayışlarınız için bagsmilano.com’u seçin.

El Çantası , Cüzdan ve Spor ayakkabı setimizin yanı sıra diğer tüm Louis Vuitton ürünlerini web sayfamızda bulabilir ve kolayca sipariş edebilirsiniz.

Uygun fiyat ve üstün kalite güvencesi ile hizmet vermekte olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Louis Vuitton Onthego GM El Çantası & Cüzdan & Spor Ayakkabı, El Çantası Cüzdan ve Spor Ayakkabı, Louis Vuitton El Çantası & Cüzdan & Spor Ayakkabı, Louis Vuitton Ürünleri, ile ilgili her türlü bilgiye http://www.bagsmilano.com/louis-vuitton-el-cantasi-cuzdan-spor-ayakkabi.html web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bayan Çanta

   Güvenlik Sorusu